Powłoka antybakteryjna FAM to koncepcja stanowiąca dodatkowąJedną z czołowych korporacji, specjalizujących się wytwórczością i dystrybucją akcesoriów meblowych i budowniczych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo funkcjonujące na krajowym i zagranicznym rynku jest od blisko 16 lat oraz z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Konsumentów. Akcesoryjnym profilem działalności spółki są profesjonalne usługi odlewnicze nowoczesną metodą ciśnieniową, zapewniającą wysoką jakość wykonania oraz trwałość. FAM oprócz tego oferuje także indywidualne rozwiązania galwaniczne, stosując jedną z najnowocześniejszych w branży warstw antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Podejście, o którym mowa cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, nie jedynie ze względu na swoją innowacyjność, jednak także działanie, poparte licznymi, niezależnymi eksperymentami.

Powłoka antybakteryjna FAM to koncepcja, stanowiąca dodatkową asekurację w punktach takich jak: dworce, hotele i pensjonaty, prywatne domy czy mieszkania, publiczne budynki, jak również szkoły lub szpitale. Jej cechą wymowną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest szczególnym pomysłem, dzięki jakiemu wolno zmniejszyć niebezpieczeństwo namnażania się mikroorganizmów między pojedynczymi cyklami czyszczenia. Powyższa właściwość ma wielkie znaczenie wszędzie tam, w jakim miejscu na co dzień przewija się kolosalna ilość osób. Fundamentalną zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długotrwałe działanie na przeróżnego rodzaju bakterie, wirusy oraz grzyby oraz naturalny wygląd, nieodróżniający jej https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ od powszechnie użytkowanych rozwiązań.

Następnym walorem jest jej wysoka odporność chemiczna, umożliwiająca zastosowanie niemalże wszystkich środków czystości oraz dezynfekcji, osiągalnych na rynku. Produkt jest przyjazny środowisku oraz opracowany zgodnie z obowiązującymi standardami. Więcej wiadomości na jego temat wolno zdobyć na witrynie https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ bądź po bezpośrednim kontakcie z przedstawicielem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna jest oszałamiającym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych oraz bakteriologicznych, dotykających organizm ludzki.

Komentarze: 1


noavatar.png
Cedro 2020-07-30

Zaraz poprosił Hanię o rąsię, został zwyczajowy z sielanką zaś po ślubie wywiózł ją do Stolicy, dokąd wypatrzyłem gospodę w Zespole Ogólnym Wojska Lokalnego.

Najnowsze artykuły:

Top